Marcin Kusiński jak wino
3 : 1 GLKS Wanzl Nadarzyn pokonał u siebie BTTS Silesie Miechowice w II kolejce męskiej Superligi . Punkty dla Nadarzyna zdobywali : Marcin Kusiński 2 i Zbyszek Grześlak 1 . źródło : www.nadarzyn-pingpong.pl

Bez indywidualnego zwycięstwa w lidze jest nadal nowy nabytek GLKS-u  Chińczyk Xu Rui.  Dziś wydawałoby  się  ,iż ten napewno utalentowany zawodnik pewnie wygra spotkanie z Karolem Prus-Strowskim . Xu prowadził już dwa zero w setach , aby w trzeciej partii przegrać mimo wysokiego prowadzenia w  końcówce na przewagi. Od tego momentu młody Chinczyk nie był w stanie opanować emocji  i przegrał 2-3 w setach.

Dobry mecz rozegrał "Zibi"  Grześlak , który pewnie wygrał swój pojedynek.  Tym razem również najlepszy na placu okazał się lider naszej ekipy Marcin Kusiński   , który na otwarcie meczu pokonał czecha Kreplika  , a na jego zakończenie Karola Prusa - Strowskiego.