Zacięty rewanż
Runda rewanżowa II ligi mężczyzn zaczęła się od rozegranego w Nadarzynie, 04.03.2017 spotkania z zespołem IKRTS Józefów. Pierwsze spotkanie bardzo zacięte zakończyło się wynikiem 5-5. To zapowiadało wiele emocji w rewanżu i tak rzeczywiście było. W pierwszym rzucie gier lepsi goście (wygrana tylko Patryka Bożka) i wynik 1-3. Deble w związku z tym, że była taka możliwość drużyna gości ustawiła tak by zwiększyć szanse na zdobycie jednego punktu na drugim stole (debel Lebrecht -Smoliński pokonał debel Bożek-Majchrzak). Na pierwszym stole pewne zwycięstwo zanotowała para Napiórkowski-Borowski. Przed rundą decydującą goście prowadzili 4-2 i gdy wydawało się że porażka jest nieunikniona nagle gospodarze chwycili witar w żagle. Pierwsze gry po deblach zarówno Patryk Bożek jak i Adrian zagrali bardzo ofiarnie. Bardzo trudne mecze i postawa, jak w takich spotkaniach jest potrzebna waleczna i do ostatniej piłki (Patryk wygrał 3-2 w piątym secie na przewagi) a Adrian pokonał faworyta w tej grze, naszego byłego zawodnika i wychowanka, Bartka Lebrechta. Wynik 4-4 i wszystko zaczęło się od nowa. Kolejne gry i znowu bardzo zacięta gra. Dominik Borowski jest dosłownie o włos lepszy od swojego przeciwnika (znowu 5 setów i ostatni 11-8). 5-4 dla nas. Została gra Napiórkowski -Chułerański. Dobra gra taktyczna naszego trenera. Sporo emocji i kilka spornych piłek. Jedna ostatnia dla naszego zawodnika . W całej partii 3-1 i co wydawało się w połowie meczu niemożliwe (prowadzenie gości 4-1) stało się realne. Nasz zespół wygrał 6-4 i zdobył 2 punkty. Brawo za walkę i emocje i oby więcej takich spotkań. W meczu punkty zdobyli: Bożek 2, Borowski 1,5, Napiórkowski 1,5, Majchrzak 1. Gratulacje chłopaki!!!!