Mamy brąz w Mistrzostwach Polski!
Mamy brąz w Mistrzostwach Polski! W odbywajacych się w dniach 03-05.03.2017 w Częstochowie Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym kategorii senior nasze panie z drużyny Ekstraklasy GLKS Scania Nadarzyn wywalczyły brązowy medal w grze podwójnej. Klaudia Kusińska i Paulina Krzysiek przez turniej deblowy przeszły bez straty seta aby w półfinale ulec późniejszym zwyciężczyniom całego turnieju Natalii Partyce i Katarzynie Grzybowskiej-Franc. „Możemy być zadowolone z występu. Zgranie na codziennych treningach i ogólne dobre przygotowanie zrobiły swoje. Przegrałyśmy z liderkami turnieju ale i ten mecz mógł potoczyś się różnie.” – komentowała Klaudia Kusińska. Debel z udziałem naszej kolejnej zawodniczki, Marty Smętek zakończył turniej w przedziale 5-8, zaś debel Wiktorii Ziemkiewicz uplasował się w przedziale 17-32. W grze mieszanej, grająca z Markiem Badowski Klaudia Kusińska zajęła miejsce w przedziale 5-8. Pary z udziałem Pauliny Krzysiek i Marty Smętek doszły do przedziału 17-32. W grze pojedynczej apetyty były bardzo rozbudzone wcześniejszymi bardzo dobrymi wynikami Klaudii Kusińskiej. Rozstawiona z numerem 4 liderka GLKS Scania Nadarzyn ukończyła turniej w przedziale 9-16 razem ze swoimi koleżankami z zespołu Martą Smętek i Pauliną Krzysiek. Weronika Ziemkiewicz zajęła miejsce w przedziale 33-64. Dziewczęta po turnieju, po krótkim odpoczynku powróciły na salę treningową z zapałem do dalszej pracy. I ta gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań świadczy o ich klasie sportowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!