Turnieje ogólnopolskie

Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Nadarzynie najlepsze w Polsce
Gimnazjum w Nadarzynie najlepsze w Polsce Uczennice Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Nadarzynie : Sandra Wabik , Olga Szymańska i Natalia Cięszczyk wywalczyły w Brzegu Dolnym / k Wrocławia Mistrzostwo Polski Szkół Gimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym . Tytuł najlepszych w Polsce Nadarzynianki zdobyły bezapelacyjnie wygrywając w dwudniowym turnieju wszystkie swoje mecze do zera . W drodze do złota dziewczęta pokonały m.in. drużyny ze szkół mistrzostwa sportowego w Krakowie i w Gdańsku działające przy ośrodkach centralnego szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego i MSiT. We wrześniu zespół Gimnazjum w Nadarzynie będzie reprezentował Polskę na Szkolnych Mistrzostwach Świata , które mają być rozegrane we Włoszech ( Sardynia ).

Magdalena Szczerkowska wywalczyła dwa złote medale ( w singlu i w deblu ) w rozgrywanych w Brzegu Dolnym /k Wrocławia 23 Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 21. 19-sto latka ( niespełna ) z Nadarzyna nie dała swoim rywalkom żadnych szans tracąc w całym turnieju singlowym zaledwie jednego seta. Nie były to jedyne sukcesy naszych pingpongistów w ten weekend .....

79 IMP Seniorów. Wrócą z medalami.
Klaudia Kusińska i Magdalena Szczerkowska wywalczyły brązowy medal w grze podwójnej , powtarzając tym samym wynik z przed roku. W półfinale nasza młoda para przegrała z obrończyniami tytułu Anna Jantą i Agatą Pastor 1-3 po zacietym i dobrym pojedynku. Drugi medal wywalczyła Magdalena Szczerkowska i Robert Floras , którzy zostali mistrzami Polski seniorów w grze mieszanej. W finale turnieju w Białymstoku brązowi medaliści mistrzostw Europy juniorów pokonali 3:1 Martę Smętek i Mateusza Gołębiowskiego.

79 IMP Seniorek. Sandra gra dalej.
Sandra Wabik sprawiła największą niespodziankę jak do tej pory w rozgrywanych w Białymstoku Mistrzostwach Polski Seniorów. Niespełna 16-sto letnia zawodniczka wyeliminowała grającą na co dzień w Bundeslidze Martę Gołotę po zaciętym meczu 4-3 w setach. Oprócz "Sardyny" w turnieju głównym pozostała jeszcze Magdalena Szczerkowska , która o 16-stkę pokonała Annę Zielińską z Lidzbark