Turnieje wojewódzkie

Eliza Brzęczek i Patryk Bożek wygrywają I W T K młodzik
Eliza Brzęczek i Patryk Bożek wygrali I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików rozegrany 17 września w Wyszogrodzie. Oprócz wspomnianej dwójki awans na strefę wywalczyli także Daniel Budzik i Weronika Bożek. Blisko finałowej " szóstki " była także Julka Baranowska , która nie potrafiła wykorzystać ogromnej przewagi jaką uzyskała na poczatku decydujacego o awansie meczu. Dzień później w I WTK rywalizowali także w Wyszogrodzie kadeci . Z licznej grupy nadarzyńskiej awans zdołała wywalczyć wyłącznie młoda Wiktoria Ziemkiewicz.

Żbiku wygrywa pierwszy WTK.
Monika Żbikowska wygrała I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek rozegrany w Nadarzynie 11 września 2011 r. Tym samym zawody wygrała zawodniczka , która przepracowała najrzetelniej okres przygotowawczy będąc na wszystkich klubowych zgrupowaniach. Jej koleżanki startujące w gronie 23 pingpongistek zaprezentowały się także bardzo dobrze : II miejce zajęła Zuzia Samsel , III- Ala Leśniak , IV - Olga Szymańska , a V lokatę zajęła młoda Karolina Tokarczyk. Gorzej wypadli chłopcy , choć trzeba zaznaczyć , iż poziom w mężczyznach był zdecydowanie wyższy.

17 czerwca w piątek zostaną rozegrane w Nadarzynie Mistrzostwa Mazowsza Zreszenia LZS w tenisie stołowym w kategorii : młodzik , kadet i junior . Zawody stanowią eliminację do Mistrzostw Polski LZS , które w dniach 24-26 czerwiec odbędą się w Ostródzie. Początek zawodów godzina 16.00 .

SP Kostowiec najlepszą szkołą na Mazowszu.
"Trzej muszkieterowie z Kostowca": Mateusz Mazur , Adrian Szeliga i Daniel Budzik zawodnicy sekcji tenisa stołowego GLKS Nadarzyn , podopieczni trenera Piotra Witkowskiego zdobyli złoty medal w turnieju drużynowym Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla swojej szkoły w Kostowcu. Ostatni taki sukces szkoła podstawowa z terenu Gminy Nadarzyn wywalczyła 15 lat temu za sprawą drużyny dziewcząt z Woli Krakowiańskiej . Sukces chłopców jest ogromną zasługą Dyrektora SP w Kostowcu Pana Zbigniewa Relugi , który bardzo mocno zaangażował się w promowanie pingponga w swojej placówce . Gratulujemy ! Szkoła Podstawowa w Kostowcu NAJLEPSZA na MAZOWSZU!!!!

Zawodnicy i zawodniczki trenera Piotra Witkowskiego w komplecie zameldowali się w półfinale XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego Mini-Olympic Games , który 15 maja odbędzie sie w Nadarzynie z udziałem najlepszych graczy z Mazowsza , Lubelszczyzny , Warmi i Mazur oraz Podlasia. W eliminacjach wojewódzkich MOG do finałowej ósemki awansowali : , Eliza Brzęczek ( 1 miejsce) ,Wiktoria Ziemkiewicz ( 2) Weronika Bożek (5) , Patryk Bożek ( 3 ) i Daniel Budzik ( 4 ).

7 medali zdobyli młodzi tenisiści stołowi GLKS-u na rozgrywanych w dniach 9-10 kwiecień w Nadarzynie Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów/rek i Młodzików/czek oraz Indywidualnych Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek i Młodzików . Większość medalistów to gracze , którzy w przyszłym sezonie nie zmienią kategorii wiekowej. Wyniki ..

GLKS Wanzl Scania Nadarzyn będzie organizatorem Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Mazowsza w kat.młodzik i junior. W sobotę i niedzielę najlepsza 32 pingpongistów w naszym województwie będą walczyła o puchary , medale i awans na półfinały Mistrzostw Polski , Wśród nich wystąpi 14 -sto osobowa reprezentacja GLKS Nadarzyn. Wstęp dla kibiców wolny.

Eliza Brzęczek - GLKS Nadarzyn - wywalczyła tytuł Mistrzyni Mazowsza Żaczek . Tym samym sympatyczna dziesięciolatka awansowała do Finału Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Przeglądu Sportowego i PZTS. Dwie nasze pozostałe zawodniczki : Weronika Bożek i Julia Baranowska zostały sklasyfikowane na miejscach 5-8. Oprócz Elizy w finale Turnieju PZTS i PS wystąpi także druga zawodniczka GLKS-u Wiktoria Ziemkiewicz , która otrzymała z okręgu limit w związku z jej udziałem w III OTK młodziczek. Popularna Wiki wygrała swoją grupę eliminacyjną i w godzinach wieczornych zagra w turnieju barażowym o awans do finałowej szestnastki.

Wiktoria Ziemkiewicz pewnie wygrała II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek ( do 10 lat) pokonując w finale 3-0 swoją klubową koleżankę Elizą Brzęczek. Tym samy dziewczęta powtórzyły wyczyn z I WTK ( również grały w finale). Pozostałe zawodniczki GLKS-u zajęły : Weronika Bożek ( 7 miejsce - bardzo duży skok w rankingu ) i Julia Baranowska ( miejsca 13-16).